תשלום בכרטיס אשראי

אף אחד לא רוצה להיות ועד הבית? נמאס לך לרדוף אחרי דיירים שישלמו?

נמאס לך להתעסק עם מאות שיקים וקבלות? מחפש פתרון לגבייה יעילה?

אז מה עושים?

נרשמים לאתר דיירים ומתחילים לגבות את מיסי ועד הבית בכרטיס אשראי.

הממשק החדשני והבלעדי שמוגש לשירותכם הוא פרי עמל של למעלה מארבע שנות מחקר ולמידת הצרכים של שוק וועדי הבתים.

היום, כשאיתנו באתר קהל יעד מספיק גדול ומוגדר, יכולנו לנהל מו"מ אפקטיבי עם חברות האשראי, חברות המתפעלות סליקה באינטרנט ונותני שירותים נוספים על מנת לאפשר לך כוועד בית לדאוג בצורה הטובה ביותר לדיירים.

בעלות של 1.5 ₪ לדייר בחודש, הדיירים והוועד מקבלים אתר שמאפשר להם לנהל את הבניין בצורה מודרנית ויעילה לצד שימוש בממשק בלעדי שמאפשר לשלם בנוחות את מיסי הועד בכרטיס אשראי. וזאת, תוך חסכון בעמלות שורה בבנק ובעלות הצ'ק עצמו.

עבור הכספים שמשולמים על ידי הדיירים לקופת הועד באמצעות כרטיס אשראי בלבד, תתווסף עמלת סליקה של 1.6% כולל מע"מ ( עבור כרטיס אשראי תייר גובה עמלה 3.5% ) והסכום נטו יועבר לחשבון ועד הבית בכל עשירי לחודש.

המערכת מאפשרת לועד הבית להוציא לדיירים הרלוונטיים, בלחיצת כפתור, הזמנה לתשלום מיסי הועד והכספים שמשולמים באשראי ע"י הדיירים מעודכנים אוטומטית במערכת ללא כל מאמץ או התערבות של ועד הבית.

באפשרות הועד להתמודד עם דיירים מאחרים או סרבנים באמצעות מספר כלים שהאתר מעניק ביניהם: מכתב עו"ד ראשון חינם ואופציה לגבות טלפונית מהדייר את מיסי הועד באמצעות כרטיס אשראי ובכך להתגבר על תירוצים נפוצים כגון נגמרו לי הצ'קים וכו'.

מעוניין להצטרף? רוצה לקבל פרטים נוספים? נא לחץ כאן

באתר דיירים רשומים כיום יותר מ- 2000 בניינים, בכל שלב נוספו פונקציות נוספות בהתאם לצרכים שעלו מהשטח ותמיד מתוך שאיפה להשתפר ולהשתכלל על מנת להקל עליכם את עבודתכם בוועד ולמקסם את הנוחות שלכם כדיירים.

v-89 m-0